سوالات متداول

مجموعه برتر با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه پزشکی ،مراکز درمانی وبیماران کشور ، بر خود واجب مي داند تا به سوالات مشتريان پاسخ دهد. در ادامه تعدادی از سوالات متداول همراه با پاسخ آن ذكر شده است.

1نحوه ثبت و سفارش محصولات توسط بيمارستان ها چگونه است؟

مسئولين خريد بيمارستان ها می توانند با تماس با نماينده علمی شركت برتر در بيمارستان خود يا تماس با واحد فروش ستادی ( داخلی 103 و 303) نسبت به ثبت سفار ش اقدام نمايند.

2نحوه ثبت و سفارش محصول توسط شركت ها و فروشگاه های كالای پزشكی چگونه است؟

شركت های توزيع و فروشگاه های كالا پزشكی بعد از ثبت در سايت آيمد به عنوان نماينده فروش محصولات هلدينگ برتر، می توانند با تماس با نماينده علمی استان خود يا تماس با واحد فروش ستادی ( داخلی 103 و 303) نسبت به ثبت سفار ش اقدام نمايند.

3آيا كليه شركت های توزيع و يا فروشگاه های كالا پزشكی ملزم به ثبت در آيمد هستند؟

بله، كليه فروشگاه ها و مراكز توزيع تجهيزات پزشكی بايد مجوز های لازم جهت خريد و فروش تجهيزات پزشكی را داشته باشند و در سايت آيمد ثبت شده باشند. اين مراكز بنا به قوانين اداره تجهيزات پزشكی در سطح يک يا دو دسته بندی می شوند. فروش محصولات تخصصی پزشكی فقط به مراكز با سطح يک آيمد امكان پذير است.

1آيا برای ارسال كالا به خريدار وجهی گرفته می شود؟

خير ارسال كالا از هولدينگ برتر به تمام مشتريان در سراسر كشور رايگان است و مشتری وجهی  بابت آن پرداخت نمی كند.

2نحوه ارسال كالا درتهران و شهرستان ها چگونه است؟

توزيع محصولات در سطح تهران توسط واحد باربری خود هلدينگ برتر صورت می گيرد. ارسال محصول به ساير نقاط كشور از طريق باربری های شناخته شده و ساير شركت های حمل و نقل مجاز  صورت می گيرد.

1در صورت مشاهده هرگونه مشكل و درخواست مشاوره با كجا تماس بگيريم؟

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ، تیم پشتیبانی ما خوشحال است که به تمام سوالات شما در مورد محصولات پاسخ دهد. برای ارتباط با واحد مشاوره و پشتيبانی هولدينگ برتر ، از طريق فرم درخواست مشاوره در صفحه “تماس با ما” اقدام نماييد.

 

تمامی حقوق مطالب برای هلدینگ برتر محفوظ می‌باشد و هرگونه استفاده از آن‌ پیگرد قانونی دارد.

بستن

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.